• Web Sitemiz Yayında!
  Yapımda olan web sitemiz yayına girdi. Web sitemizde, firmamıza ait iletişim bilgilerine ulaşabilir, bizimle internet üzerinden...
 • Kanunlara uygun web sitesi
  Türk Ticaret Kanunu’na %100 uygun web sitesi paketimiz ile Ticaret Kanunu'nda yer alan içeriği kolayca yayınlamanız, güncelleme...
 • TTK Uyumlu Web Sitesi
  Türk Ticaret Kanununa Uygun Web Sitesi Nedir?...
 • Ofis adresimiz değişti!
  Web Tasarım ve Yazılım Ofisimiz yeni adresinde hizmetine devam etmektedir....

Web Tasarım

Web tasarımı

Firmanızın, kurumunuzun yada şahsınızın internetteki prestijidir. Web tasarımı grafiksel açıdan estetik, teknik olarak da fonksiyonel, hızlı ve güvenli olmalıdır.
Yüce Bilgisayar şirketinizin imajını, niteliğini, vizyonunu en iyi şekilde yansıtmayı hedeflemekte ve alanında uzman personeller ile her türlü web uygulaması ile yazılım hizmetlerini vermektedir.

Kurumsal kimliğinizle uyumlu bir web sitesi sahibi olmak için doğru adrestesiniz...

Neden web sitesi yaptırmalıyım?

- Web sitesi en ucuz reklam aracıdır.
- Her gün milyonlarca kişi internette dolaşmaktadır.
- Bir ürün, hizmet veya bilgi en önce webden araştırılmaktadır.
- Bir şirketin iş olanakları 24 saat 365 gün tüm Türkiye ve dünyaya sunulmaktadır.
- İletişimin ve ticaretin geleceği web üzerine kurulmaktadır.
- Webde aynı anda hem ürün tanıtımı yapılıp hem de sipariş alınıp, verilebilmektedir.
- Ziyaretçi dünyanın neresinde olursa olsun size erişebilmektedir.
- Sizi arayan kişi webde her zaman bulabilmektedir.
- Web maliyeti, katolog veya broşürden daha ucuz olmaktadır.
- Webde haber, ürün her zaman daha taze olmaktadır.
- Weble iletişim daha hızlı, kolay ve ucuzdur.

Günümüz dünyasında insanlar alışverişlerini evlerinden yapmakta, almak istedikleri ürünleri önce web sitelerinden incelemektedirler. Seyahate çıkacakları yerden, İş başvurusunda bulunurken çalışacakları şirket hakkındaki bilgilere kadar herşeye webden ulaşmaktadırlar.

İşletmeler açısından web sayfası artık kurumsal imajın bir simgesi durumuna gelmiştir. Web sayfaları şirketinizin prestijidir. Küresel dünyada görünürlüğünüz iş çevrenizle sınırlı kalmamalıdır. Dünyaya açılmanın, gerçek ve potansiyel müşterilerinize ulaşmanın bir yolu da internetten geçmektedir. İnternet, artık milyonlarca potansiyel müşterinin olduğu bir iş merkezi, bir fuar alanına dönüşmüştür.

Projenin, hem estetik açıdan, hem de beklenen fayda açısından en yüksek verimliliği sağlaması için, web sitelerinin hazırlanması sırasında, müşteriler ile çalışmanın her aşamasında temas halinde olunmaktadır. Sık güncelleme gerektiren çalışmalarda, dinamik yapıda hazırlanan site içeriğini müşterilerin kolayca güncelleyebileceği altyapı sağlandığı gibi, sık güncelleme gerektirmeyen statik web siteleri için bir yıl süre ile ücretsiz içerik güncelleme hizmeti verilmektedir.

Web programlama

Web teknolojilerinin geliştirilmesi; kullanıcıdan bilgi almaya ve kullanıcılarla etkileşime girmeye, kullanıcılara özel bilgilerin gösterilmemesini sağlayan sunucu taraflı çalışan daha güvenli sayfaların hazırlanmasına olanak sağlamıştır. Web ortamında etkileşimli dinamik sayfalar hazırlamak için yazılı ve görsel içeriğin bir veritabanı üzerinde bulundurulması ve yönetilmesi gerekmektedir. Web-veritabanı entegrasyonu hem dinamik ve interaktif siteler oluşturmakta hem de çok kolay ve hızlı bir şekilde web üzerinde yayınlanan içeriğin güncellenmesine imkan tanımaktadır. Bu yapı özellikle online satış, online rezervasyon ve içerik yönetimi için bir zorunluluktur. Yüce Bilgisayar, taleplerinize göre çeşitli web uygulamaları kullanmaktadır.

Site yöneticisi tarafından güncellenebilme ve değiştirilebilme özelliğine sahip web sayfaları uygulamalarında web programlama kullanılmaktadır.
Site içerisinde yer alan duyurular, kampanyalar, haberler, iletişim bilgileri, fiyat ve ürün bilgileri gibi sürekli güncellenmesi gereken alanların yönetimi istediğiniz zaman kolaylıkla kontrol panelinden yapılabilmektedir.
Kontrol Paneli, web tabanlı çalışan bir uygulamadır. Sitenizi güncellemek istediğiniz zaman internet erişimi olan her yerden kontrol paneline ulaşarak işlemlerinizi yapabilmektedir.