• Web Sitemiz Yayında!
  Yapımda olan web sitemiz yayına girdi. Web sitemizde, firmamıza ait iletişim bilgilerine ulaşabilir, bizimle internet üzerinden...
 • Kanunlara uygun web sitesi
  Türk Ticaret Kanunu’na %100 uygun web sitesi paketimiz ile Ticaret Kanunu'nda yer alan içeriği kolayca yayınlamanız, güncelleme...
 • TTK Uyumlu Web Sitesi
  Türk Ticaret Kanununa Uygun Web Sitesi Nedir?...
 • Ofis adresimiz değişti!
  Web Tasarım ve Yazılım Ofisimiz yeni adresinde hizmetine devam etmektedir....

Google Reklamları

Google AdWords ile, işletmeniz için hızlı ve basit bir biçimde reklam oluşturup yayınlayabilirsiniz. Reklamlarınızı Google'da ve reklamcılık ağımızda yayınlayabilirsiniz. Bütçeniz ne olursa olsun, yalnızca reklamlarınıza tıklandığında ödeme yaparsınız.

AdWords reklamları, bir kullanıcı Google'da anahtar kelimelerinizden birini kullanarak arama yaptığında arama sonuçlarıyla birlikte görüntülenir. Reklamlar, bir arama sayfasının yan sütunundaki 'Sponsorlu bağlantılar'ın altında görünür ve ücretsiz arama sonuçlarının yukarısındaki ek konumlarda da görünebilir.

Yüce Bilgisayar işletmeniz için en uygun anahtar kelimeleri tespit edip reklam kampanyanızda hedef kitlenize isabetli bir şekilde ulaşmanıza yardımcı olur. Doğru anahtar kelimelerle potansiyel müşterilerinizin size ulaşmasını sağlayarak iş verimliliğinizi arttırmanızı sağlar. İşletmeniz için internet üzerinde nasıl bir reklam kampanyası yürütebileceğiniz konusunda bizden yardım albilirsiniz.